Kvůli svojí ženě by udělal cokoli

Samé pozitivní události má letos na kontě oblíbený herec Saša Rašilov (48), v podstatě se dá říct, že se mu doteď plnily sny. Slavně v létě vyvdal dceru Josefínu (26) a ani si s první ženou Vandou Hybnerovou (51) na veselce nevjeli do vlasů.

S druhou manželkou Lídou (34) čeká k dcerce Marušce (2) co nevidět vytouženého syna. Jenomže ho nečekaně dohonila nevábná realita dneška. Průšvih hrozil v seriálu Sestřičky – Modrý kód, když se ukázalo, že jedna z komparzistek je pozitivní na virus.

Také vás může zajímat ...

Zúčastnila se natáčení mimo ateliér a v kontaktu byla se čtyřmi herci, jeden z nich byl právě Rašilov. Všichni čtyři šli na testy, které byly naštěstí bez nálezu. Je přitom jasné, že právě Saša se má čeho obávat více než jiní.

Pokud by byl i on pozitivní, znamenalo by to ohrožení i pro rodinu, která je mu nadevše. Raději by se vzdal celého seriálu, než by si domů zavlekl chorobu!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...