Kvůli žárlivé manželce končí ve StarDance?

Tanec má prostě v krvi! To tanečník z televizní show Marek Dědík (36) znovu ukázal i na Českém plese se svou manželkou Terezou Stařičnou. Loni kvůli StarDance, kdy jeho taneční partnerkou byla herečka Pavla Tomicová (56), na rodinu moc času neměl.

„Na podzim jsem byl příšerně zaneprázdněný a trénoval každý den,“ řekl Marek, „je skvělé, když teď můžeme vyrazit se ženou jen my dva!“ Tereza prozradila, že si svého muže bedlivě hlídá a rozhodně se nebojí – když je třeba – použít i ostré lokty! „Příští ročník bude jubilejní, desátý, a rád bych jím své účinkování ve StarDance uzavřel.

Také vás může zajímat ...

Takže se na tanečním parketu objevím naposledy,“ naznačil Marek, že půjde tentokrát o jeho derniéru. A jaký důvod stojí za jeho rozhodnutím? Diváci samozřejmě nezůstali v klidu a hned se vyrojily různé spekulace.

Nejčastěji samozřejmě převládá názor o žárlivé manželce, která ho chce mít pouze pro sebe…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...