Kývla mu konečně na luxusní veselku?

Svet knihy 2018

Přestože vztahu Tatiany Vilhelmové (40) a Vojty Dyka (33) zpočátku nikdo příliš nevěřil, letos spolu budou už sedm let. Za tu dobu zpěvák několikrát požádal svou vyvolenou o ruku, ta ale nikdy nepřijala.

„Žádost už přišla několikrát, ale nikdy jsem si nebyla jistá, zda je to vtip, nebo to myslí vážně,“ vysvětlovala už před pár lety Vilhelmová s tím, že ona sama se druhému sňatku nijak zásadně nebrání. Což ostatně jen potvrdila svým nedávným prohlášením.

Také vás může zajímat ...

Má strach ze závazků? Vypadá to, že se herečka konečně rozhodla stát se Vojtovou ženou a vyvrátit veškeré nepodložené spekulace o tom, že se další svatby obává. Dlouho se totiž spekulovalo, že se Vilhelmová bojí po rozpadu prvního manželství s Pavlem Čechákem (44), dalšího svazku.

Pravda však je, že ten, kdo se rozhodl ze vztahu tehdy odejít, byla právě herečka. Zatoužila údajně po svobodě, kterou manželství s otcem jejích dvou synů Františka (13) a Cyrila (10) rozhodně nenabízelo.

Otázkou je, jestli tedy Vilhelmovou neděsí spíš naopak závazek, který svatba představuje. Herečka si prý říkala, že by druhou svatbu chtěla stihnout nejpozději do čtyřiceti let. Vdávala by se prý klidně ještě dneska „A najednou je to za rohem, a pořád nic!“ směje se Vilhelmová a jako by vyzývala svého partnera a otce syna Lojzíka (4) ke snad už poslednímu pokusu požádat ji o ruku.

Klidně by se totiž prý vdávala ještě dnes! Takže pokud to Dyk nevzdal, můžeme se těšit na další veselku

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...