Ladislav Kerndl: Přišel o miliony i slávu!

Až po mnoha letech se zpěvák LADISLAV KERNDL (73) svěřil, že jeho život mohl vypadat úplně jinak! V 90. letech totiž dostal nabídku nazpíval slavnou pecku Ski Ba Bop Ba Dop Bop, kterou známe v podání kokt a j ícího SCATMANA JOHNA (†57).

Prokletá píseň?

Také vás může zajímat ...

Ano, takový hit by mu přinesl celosvětovou slávu, vrcholné příčky hitparád a taky pořádný balík. Jenže osud tomu chtěl jinak. „Bohužel v tom období udeřila moje nemoc a musel jsem odmítnout,“ prozradil smutně. Lukrativní nabídka přišla v době, kdy hrál na zaoceánských lodích, kde si ho vyhlédli američtí hledači talentů. Kerndl v té době bojoval s rakovinou hrtanu a mandlí.

Vrátil se do Čech, uzdravil se, ale do světa se nevydal. Jeho náhradník mezitím nazpíval slavný hit a dobyl jím svět. V 57 letech ale zemřel Scatman na rakovinu. Byl snad song prokletý? „Bůh ví, jak by to tehdy bylo dopadlo, kdybych to nazpíval já.

Asi to tak mělo být,“ uzavírá jazzman.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...