Ladislav Mrkvička má Parkinsona?

Oblíbený herec Ladislav Mrkvička (78) ještě donedávna platil za nezdolného sportovce a juru, však se také udržoval během a cvičením.

Však si ho diváci ještě pamatují jako vitálního šumavského domkáře ze seriálu Policie Modrava! Bohužel proti nemoci není nikdo imunní. Mrkvičku navštívila v podobě nezvladatelného třasu rukou, kvůli kterému musel odříct veškeré pracovní aktivity.

Také vás může zajímat ...

Ačkoli se herec na téma svého zdravotního stavu odmítá jakkoli bavit, hovoří se o tom, že trpí Parkinsonovou nemocí, na kterou ještě ke všemu odmítá brát léky a vytrvale tvrdí, že za jeho zdravotními potížemi je viróza. Ke všemu ho před několika lety opustila manželka, což mu na psychické stabilitě rozhodně nepřidalo. Momentálně se o Ladislava stará jeho syn Matěj Mrkvička (28).

Uvidíme ho ještě před kamerou?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...