Ladislav Mrkvička: Má parkinsona?

Rezignoval na život?

Jak to tak vypadá, o zlepšení svého stavu vůbec nestojí.

O podezření na vážné onemocnění se čím dál častěji šušká v kuloárech ve spojitosti s hercem LADISLAVEM MRKVIČKOU (78). Známý herec totiž ruší svá divadelní představení a stále více se vyhýbá společnosti. Jako důvod uvádí virózu, ve skutečnosti se ale u herce údajně rozvinula nebezpečná Parkinsonova choroba.

Ta mimo jiné způsobuje potíže s komunikací a artikulací, což by vysvětlovalo, proč herec ruší některé pracovní závazky. Podle jednoho z jeho divadelních kolegů je na tom Mrkvička špatně. Zlomil ho také rozvod s manželkou ALENOU, která ho před časem opustila. Herec však své onemocnění z nějakého důvodu tají a údajně se odmítá i léčit.

Také vás může zajímat ...

Některým svým kolegům dokonce naznačil, že už ho život příliš nebaví, a zdá se, že na něj zcela rezignoval. Před pár lety mu jistě nepřidaly ani vleklé problémy se synem JAKUBEM (34), který propadl drogám a alkoholu. Pokud tedy Mrkvička opravdu trpí nechvalně známým parkinsonem, měl by se včas svěřit do rukou lékařů a brát léky, které toto onemocnění dokážou značně zpomalit.

V opačném případě by pak mohlo být už pozdě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...