Ladislav Potměšil: Musí se učit znovu chodit!

Herec svůj stav rozhodně nepodceňuje a c vičí.

Skvělý herec Ladislav Potměšil (71), který si zahrál v trilogii Byl jednou jeden polda, je na tom opravdu hodně zle. „Jsem po těžké operaci a učím se chodit,“ popsal sám Láďa svůj stav. Nic však nevzdává a snaží se bojovat.

Vše způsobily komplikace, které nastaly po operaci páteře, kterou podstoupil na podzim loňského roku. Během ní mu lékaři vzali nemocnou část obratle bederní páteře. Zákrok byl velmi akutní, protože Ladislavovi hrozilo, že by mohl ochrnout a navíc trpěl nepříjemnými bolestmi.

I přes to, že mělo vše dopadnout dobře, objevil se u něj šílený zánět v těle. Na dlouhou dobu se tak stáhl ze společnosti a nebral ani telefony. Nyní je ale konečně z nemocnice doma a poctivě cvičí, aby mohl opět normálně chodit.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...