Ladislav Potměšil: Přišel o kus páteře!

Ještě nemá vyhráno

I po svátcích, které pro něj asi nebyly moc příjemné, bude muset dlouhé týdny trávit v nucené pracovní neschopnosti.

Nesnesitelné bolesti páteře ještě donedávna prožíval LADISLAV POTMĚŠIL (71). Zdravotní stav Majora Maisnera z komedie Byl jednou jeden polda, se vystupňovaly natolik, že nakonec musel být hospitalizován a podstoupit operaci, při níž mu lékaři odebrali kus „špatné“ páteře.Podle samotných lékařů šlo o velmi náročnou operaci, které se ale nedalo vyhnout.

Nemocná část obratle totiž páteř zatěžovala natolik, že bez operace mohlo dojít ke zlomení páteře a následnému ochrnutí. Nechybělo proto málo a herec málem skončil na invalidním vozíku. „Tatínek je po operaci a v pořádku,“ komentoval současný hercův stav jeho syn JAN POTMĚŠIL (38). Ladislav ale ještě nemá vyhráno. Vzhledem k závažnosti celé operace je klíčové až samotné zotavování.

Teprve pak se prý ukáže, jak se tělo se zákrokem vyrovnalo.

Na lůžku si proto poleží minimálně tři měsíce!

Také vás může zajímat ...

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...