Laďka Něrgešová: Kvůli dcerce přemýšlí o útěku do zahraničí!

Má strach o svou dceru! Laďka Něrgešová (43) v těchto dnech prožívá hotovou noční můru. Přišlo totiž to, čeho se nejvíc bála! Její dcera Meda (2) vážně onemocněla! Nechala ji totiž nedávno očkovat proti spalničkám a reakce na sebe nenechala dlouho čekat.

Toho se bála

Také vás může zajímat ...

Lékaři ji prý varovali, že může mít dcerka na očkování alergickou reakci, ale že bude několik dní zvracet, osype se a bude trpět vysokými horečkami, to si rozhodně nepředstavovala. Sama Něrgešová kvůli tomu teď nemůže spát.

Do televize chodí s obrovskými kruhy pod očima a slzami na krajíčku. Má strach, aby dceru nemuseli hospitalizovat. Kdy však tato noční můra skončí, nevědí prý ani sami lékaři. Podle kolegů už moderátorka skoro ani nejí, a dokonce uvažuje o tom, že by načas z veřejnosti úplně zmizela! Hned jak bude dcerce lépe, chce s ní odjet do teplých krajin.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...