Laďka Něrgešová: Líbačka se ženou

Vypadá to, že na sebe touží upozornit. Herečka a moderátorka Laďka Něrgešová (43) se na obrazovkách neobjevuje tak často jako dřív, a to jí nejspíš nedá spát. Údajně nechce, aby na ni diváci zapomněli, tak se snaží zviditelnit i prostřednictvím sociálních sítí, na které nedávno přidala, pro jedny, celkem pikantní fotografii.

Nedávno rozvedená Něrgešová sdílela fotku, na které se vášnivě líbá se zpěvačkou Olgou Lounovou (37). V některých lidech, především v mužích, to nejspíš vzbudilo něco, co Laďka nejspíš úplně neplánovala.

Také vás může zajímat ...

Je ráda vidět, tak se snaží na sebe upozorňovat

Pod fotkou se tak pochopitelně nahromadilo pár nevhodných a oplzlých komentářů. Jestli byl přesně toto moderátorčin záměr, nevíme, nicméně o pozornost má teď na nějakou dobu určitě postaráno. Zajímavé bude sledovat, co zkusí za provokativní pikantnosti zase příště a zda zaberou stejně jako tahle.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...