Laďka Něrgešová málem přišla o život

Měla náročný porod

Laďka Něrgešová s dcerou Medou.

Dlouhé čtyři roky se moderátorka LAĎKA NĚRGEŠOVÁ (40) snažila otěhotnět. Vymodlená dcera MEDA, kterou porodila minulý měsíc, ji ale málem stála život. Z těhotenství je teď takzvaně vyléčená a další dítě už prý rozhodně nechce.

I když většina matek tvrdí, že s očekáváním druhého potomka je všechno snazší, Laďka má opačnou zkušenost i co se týče samotného porodu. „Doktor mi bez nadsázky zachránil život,“ tvrdí Něrgešová s tím, že by nejraději na všechno zapomněla. Teď už je ale naštěstí v pořádku a svou novorozenou dcerku si naplno užívá.

Jediné, co ji trochu stresuje, jsou nabrané kilogramy, ačkoli tentokrát nemá nahoře celých 30 kilo, jako tomu bylo, když čekala syna ADAMA (8).

Také vás může zajímat ...
B1
Takhle vypadala moderátorka pouhý den po porodu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...