Laďka Něrgešová: Na žalem zlomenou si jen hraje. Proč?

Letos na jaře jí dal život velkou ránu. Moderátorka LAĎKA NĚRGEŠOVÁ (42) si prošla drsným rozvodem s novinářem JAROSLAVEM PLESLEM (45). Manželství trvalo dlouhých 11 let. Jak to Laďka teď snáší?

Jak sama moderátorka potvrdila, život nám občas rozdá špatné karty. Manželství Laďky Něrgešové (42) a Jaroslava Plesla (45) vždy na veřejnosti působilo velmi idylickým a harmonickým dojmem. Nikoho ani nenapadlo, že by tito dva zamilovaní lidé mohli mít nějaké problémy.

Také vás může zajímat ...

Ale opak je pravdou a několikaleté manželství skončilo rozvodem. Laďka se nikde netajila tím, že rozvod ji hodně zabolel a že měla velké psychické problémy. Nicméně se držela a stále ještě drží kvůli svým dětem, dcerce Medě (2) a synu Adamovi (9). Před oznámením rozchodu se provalilo, že manželství bylo plno hádek a neshod, které už se nedaly vydržet.

Herečka si myslela, že narození dcerky Medy ji i manželovi dodá sílu, lásku a nový směr.

Ani miminko však nebylo schopné manželství udržet.

Stále je zlomená

Pár dní i měsíců po rozvodu měla problém s příjmem potravy. „Kamarádky mi chválily moji postavu, že prý jsem krásně zhubla,“ svěřila se nám Laďka. Odpověděla jim, že sice zhubla, ale za takovou cenu, kterou by nepřála ani tomu nejhoršímu nepříteli. Po návratu do Topstar magazínu měla dokonce propadlé tváře, byla bledá a doslova se ztrácela před očima.

S váhou už je na tom teď o něco lépe, ale zlomené srdce má stále.

„Říká se, že rok trvá, než se něco zlomí a za dva roky to přestane bolet,“ sdělila nám moderátorka svou metodu.

Prý se tedy tímto pořekadlem bude inspirovat. Ke svému exmanželovi pochopitelně stále něco cítí, otázkou je, zda je to tak i na druhé straně. Spekulovalo se, že v rozvodu měla prsty i nějaká třetí osoba. Měl snad Plesl tajnou milenku, která mu dodnes nebyla odhalená? Pokud ano, uměl si jí tedy pekelně strážit.

Nebo se o ní možná Laďka dozvěděla, ale bylo jí trapné zveřejňovat, že ji manžel podváděl s jinou.

Když jsme se jí však na tuto choulostivou otázku zeptali, popřela to.

Má už náhradu?

Říká se, co bolí, to přebolí. Laďka nám prozradila, že na novou lásku teď ani v blízké budoucnosti nemá ani pomyšlení. „Moje srdce je zlomené na několik kousků, to nepůjde tak lehce,“ pronesla smutně moderátorka. Jeden známý zdroj z jejího blízkého okolí nám ale sdělil, že ne vždy vypadá tak zlomeně, jak ona sama tvrdí.

Nedávno si prý byla dát pár skleniček v baru a mužské přítomnosti se nijak nebránila. Chce snad nenápadně zahnat bolest nezávazným flirtem?

I to je cesta.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama