Láká na své tělo mladičkého kolouška?

Přestože jsou to už takřka dva roky, co herečka ze seriálu Slunečná Eva Decastelo (41) oslavila čtyřicáté narozeniny, sebevědomí ji rozhodně neopustilo.

Naopak se ráda na sociálních sítích vystavuje a chlubí se svými ženskými zbraněmi. A to dokonce tak často až se začíná zdát, že je v tom nějaký úmysl. Že by jí snad doma chyběly od manžela Reného Decastela (47) komplimenty a hledá je tak jinde?

Také vás může zajímat ...

A nebo se snad zatoužila po románku s mladičkým kolegou? Vždyť stále má na to, aby se zalíbilo mužům, kteří jsou o několik let mladší. V posledních letech působí Eva jako žena, kterou kromě práce a rodiny vlastně nic jiného nezajímá. A třeba i v tom je problém.

V minulosti si totiž ráda užívala na večírcích a žila život plný svobody a zajímavých zážitků. A třeba si po čase uvědomila, že jí to chybí a nejvíc pak v okamžiku, kdy se sejde na place ve Slunečné s mladšími kolegy.

To ji pak možná někdy nostalgie tak pohltí, že by si nejraději pořídila stroj času a vrátila se do minulosti. Ale to samozřejmě dost dobře nejde a Eva si toho je vědoma. Pokud to ale doma už není ono a s Reném jí v manželství něco chybí, není vyloučené, že to začne hledat jinde.

Muži často ženám skládají komplimenty především v okamžicích, kdy se je snaží „sbalit“ a pak už s nimi šetří. A pokud k tomu Roman třeba občas i přidá nějakou kritiku a Eva z něj třeba i cítí, že ji vnímá, jako svou jistotu, asi to pro ni není vůbec snadné.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...