Lamač srdcí už za kočičkami doběhal!

Miláček žen a dívek, herec Sagvan Tofi (55), má zkažený konec léta, a možná i celý příští rok. Během sobotního hokejového tréninku zřejmě zapomněl, že už není nejmladší, a vážně se potloukl.

Okamžitě tak musel do nemocnice. Verdikt lékařů po vyšetřeních zněl jasně – utržený vaz v koleni. Zatím Sagimu nohu zafixovali, dostal berle a nějakou dobu se bude muset šetřit a nebude smět na nohu ani našlapovat.

Také vás může zajímat ...

„Jsem v nemocnici, mám utržený vaz a čekám na ortézu,“ psal přátelům. „A jako bonus si musím píchat každý den jednu injekci na ředění krve, abych ještě nedostal trombózu,“ prozradil producent a herec. Vážné zranění mu dost kazí plány a je také otázkou, zda nakonec nebude nutná operace.

Sagvan má navíc zanedlouho vystoupit jako host na koncertě Leoše Mareše, na který se moc těšil. Na poskakování po pódiu ovšem může zapomenout. „To bude mít Leoš radost,“ dodal Tofi , který si tak ani za ženskými hned tak nezaběhá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...