Lámou se vám nehty?

Olivový olej: Rozehřejte ho na nejvyšší teplotu, jakou dokážete snést, a pak do něj ponořte ruce, nebo aspoň konečky prstů. Vydržte nejméně 10 minut. Když budete olejovou koupel provádět pravidelně, nehty se časem zpevní a ruce budou krásně hebké.

Rum s medem: Smíchejte 1 lžíci rumu a 1 lžičku medu a směs naneste na nehty. Nechte působit několik minut. Opakujte co nejčastěji. Cibule: Až budete příště při vaření krájet cibuli, potřete si s ní také nehty.

Také vás může zajímat ...

Vadí vám cibulové aroma? Pomažte si předtím ruce olivovým olejem. Mléko, žloutek a med: Do misky s mlékem přidejte 1 lžíci medu a 1 žloutek. Do této směsi potom ponořte ruce a nechte je tam aspoň 10 minut.

Opakujte denně. Nehty se pěkně zpevní a navíc se budou krásně lesknout. Kopřivový čaj: Zdravé nehty můžete podpořit i zevnitř. Vypijte každý den šálek kopřivového čaje. Celá kúra by měla trvat přibližně 6 týdnů.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...