Langmajer exhiboval v ledové Vltavě

Neznámý šedivějící vousáč, jehož temeno kryla erární bílá plovací čepička s logem od sponzora akce, to byl herecký idol Jiří Langmajer (52), který vyrazil před Silvestrem na Memoriál Alfréda Nikodéma.

Jde o akci pro české otužilce, kteří se za asistence kamer noří do vod Vltavy, aby plavali od Národního divadla i několikasetmetrové trasy. Jiřího si mezi otužilci prakticky nikdo nevšiml, což patrně začalo umělci vadit, a tak začal ještě ve vodě povykovat a mávat rukama na břeh, kde na něho čekala dcera Julie (20) s přítelem, dekou a termoskou.

Také vás může zajímat ...

Až když se Jirka vypotácel na břeh, konečně se na něho upřela pozornost i objektivy kamer a fotoaparátů, a tak byl zjevně uspokojen a na líci mu zahrál vítězný úsměv.

A vzápětí si už frotýroval osuškou své chladem zrudlé tělo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...