Langmajer na sebe práskl, jaké ženy úplně nejvíc obdivuje

Jsou spolu už téměř sedm let. Na další krok v podobě nějaké veselky to ovšem zatím stále nevypadá, ale tentokrát si herec Jiří Langmajer (52) u své přítelkyně, herečky a moderátorky Adély Gondíkové (44), pořádně šplhnul.

Moc dobře totiž ví, že život s věčným melancholikem, který dost koketoval s alkoholem, není vůbec jednoduchý. Adéla je jednou z mála žen, která ho z takového stavu dovede hned chytře dostat. Teď jí nepřímo vystřihl pořádnou poklonu. Co odpověděl na otázku, které ženy ho ve skutečnosti nejvíce přitahují? A čím?

„To vám neřeknu, je toho tolik, že bych musel mluvit dlouho, ale nejvíc obdivuji, že dokážou být s muži, jako jsem já,“ přiznal Jirka.

Také vás může zajímat ...

Otázkou ale zůstává, jestli bude Adéle takové vyznání lásky a obdivu stačit, nebo přece jen touží za svoje partnerské služby po zlatém kroužku a hlavně právoplatném úředním svazku. Nechá se Jiří nakonec ukecat, nebo íi bude ještě pár let nenápadně mazat med kolem pusy řečičkami o velkém obdivu?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...