Langoš už se možná nudí…

Ti dva na sebe pěli ódy! Až se tomu nechtělo věřit. A najednou přiznali ve svém vztahu drobné škraloupy. Přišla snad moderátorka na to, že starého psa novým kouskům nenaučí?

Krásná moderátorka je pověstná svou milou povahou. Pokud ale zavzpomíná na dětství, velké sebevědomí tam nenajdete. Žila dlouho ve stínu staršího bratra, a jak sama přiznala, byly chvíle, kdy mu jezdila s matkou do Prahy uklízet na kolej. Kdo to kdy viděl? Jaký model vztahu muže a ženy si tím mohla přinést do života?

Také vás může zajímat ...

Její první manželství nevyšlo. Manžel Ondřej Brousek (39) ji opustil kvůli Anně Remkové (40) – dceři kosmonauta Vladimíra Remka (72). Obě se znaly z divadla, kde se potkávaly na jevišti. To Adéle muselo hodně pošramotit sebevědomí. A ona? Sáhla po vyhlášeném záletníkovi Jiřím Langmajerovi (54) a domnívala se, že ho zkrotí.

Nezadělala si tím už předem na další citovou ránu?

Osud varoval marně

Vztahu Gondíkové a Langmajera nikdo nevěřil, oni prý však dokázali, nejspíš svatbou, že to myslí vážně. Ti dva si ale už jednou prošli krizí, která měla Adélu možná varovat. V roce 2013 se dočkala hořkého zklamání. Jiří se tehdy nechal načapat a nafotit s herečkou Eliškou Křenkovou (30) při romantické večeři.

Jak dlouho románek trval, to nikdo neví, Gondíková totiž vše přešla jako pravá dáma!

Byl takový přístup správný? I když si Langmajer posypal hlavu popelem, že se, jak sám pravil, choval jako absolutní kr***n, vyzkoušel si v reálu, co si může k Adéle dovolit. Proč by si to lákavé dobrodružství nezopakoval jednou znovu, když mu určitě zase velkoryse odpustí?

I ta nejúžasnější, nejhodnější a nejkrásnější žena, když je doma dlouho a má na ruce snubní prsten, se časem okouká. Muž je přece lovec! A u Jiřího Langmajera to bude už nejspíš lovecká vášeň!

Přestává ji potřebovat?

Herec procházel těžkým obdobím, a dokonce vyhledal odbornou pomoc. Návštěvy u psychiatra si nemohl vynachválit. Život s Gondíkovou nastolil v jeho životě řád a klid. Dnes už žádné berličky ve svém životě prý nepotřebuje. Nabízí se otázka, zda se tou berličkou nestala také jeho žena, o kterou se opřel.

Určitě jí za to bude do smrti vděčen. Bude ji ale také navždy milovat jako ženu a nebudou ho už přitahovat ty mladší, plné energie, ty, které se pro něho stanou novou múzou a motivací k aktivitě? Aby měl pěknou postavu, Jiří usilovně cvičí: „Od určité doby mi nic jiného nezbývá, jelikož je minimum rolí, v nichž bych nesouložil před kamerou.

Je to takový můj úděl českého „pornoherce-seniora,“ říká s úsměvem. Jeho žena mu fandí a jejich stále častější třenice zlehčuje. „Jsme voda a oheň, doplňujeme se jako ozubená kolečka, která do sebe pěkně zapadla,“ myslí si nenapravitelně optimistická Gondíková.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama