Lasica si pochvaluje kardiostimulátor

Slovenský herec, textař a režisér a také manžel Magdy Vášáryové (68) Milan Lasica (77) zažíval ještě nedávno vážné zdravotní problémy. V říjnu 2015 byl dokonce převezen do nemocnice, kde mu zúžené cévy v hrudníku roztáhli dvěma by-passy.

Velice si to tehdy pochvaloval a záhy naskočil do obvyklého pracovního režimu. Nyní ovšem čas pokročil a lékaři mu doporučili ještě závažnější zákrok, a sice vložení kardiostimulátoru, který pomůže jeho srdci k optimálnímu rytmu. Lasica se po krátkém váhání rozhodl operaci podstoupit a opět si nové zařízení nemůže vynachválit.

Jeho potíže prý zmizely a on se může opět vrhnout na divadelní činnost.

„Jsem v takovém stavu, jako je straší auto po dokonalém servisu,“ pochvaluje si populární slovenský umělec a klasik, že se opět cítí jako mladý jura.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...