Láska k mladšímu partnerovi jí může zničit celý život

Je na Radkovi až příliš závislá. Vymstí se jí to a bude toho později litovat?

Takhle snad nikdy do nikoho zamilovaná nebyla. Lucie Bílá (54) je do Radka Filipiho (37) zamilovaná až po uši, ovšem neuvědomuje si, že se na něm stává žím dál závislejší. Kam až to nechá zpěvačka zajít?

Také vás může zajímat ...

Láska dokáže s lidmi hotové divy. Krásným příkladem může být vztah populární zpěvačky Lucie Bílé (54) a její mladšího partnera Radka Filipiho (37).

Křehká dáma s hlasem, který milují statisíce českých posluchačů a vysportovaný svalnatý chlapík, ze kterého jde strach. Na první pohled dva lidé, kteří si nejsou skoro ničím podobní, ovšem postupem času se to změnilo.

Hodně se mu přizpůsobila

Lucie totiž svůj život Radkovi hodně přizpůsobila. Přestala kvůli němu pít a začala rovněž hodně sportovat a dokonce i posilovat. To by bylo zcela v pořádku, kdyby to ale nazačalo pomalu vypadat, že kromě Radka a jejího syna Filip (25) už v jejím životě nemá nikdo jiný místo.

Tedy až na hudební kariéru, kterou ale prožívá společně se svým partnerem. Vlastních aktivit ubylo na minimum, kontaktů s přáteli evidentně také, o nějakých okamžicích, které tráví sama se sebou nemluvě.

„Máme společnou práci, tím pádem i společný volný čas. Ještě jsme neměli chvíli, kdy bychom měli potřebu před sebou někam utíkat,“ tetelí se zpěvačka blahem. Jenže její slova vzhledem ke kontextu událostí působí lehce křečovitě. Jakoby všem v okolí chtěla ukázat, že se mají s partnerem jako v pohádce.

Je pro ni naprosto vším

Lucie si ale trochu zahrává s ohněm a vsází tak trochu na jednu kartu. Radek je pro ni momentálně nejen partnerem, ale také ochráncem, spolupracovníkem, plánovačem toho, aby měla na koncertech vše potřebné, fitness trenérem a kdoví čím vším ještě.

Vlastně zastává tolik funkcí, až z toho jde hlava kolem. A kdyby o něj tak měla zpěvačka v budoucnu přijít, bylo by to pro ni jistě složitější než v minulosti, kdy jí nevyšel třeba vztah s hudebníkem Václavem „Noidem“ Bártou (39) nebo Petrem Makovičkou (45).

Z těchto nezdarů se sice také nějaký ten pátek sbírala, ale vždy to byla jen otázka času, kdy se přes to přenese. Tady by ale v případě krachu vztahu přišla skutečně o hodně, vlastně by se jí v ten okamžik obrátil život vzhůru nohama.

Co vše je připravena mu odpustit?

I proto je možná s Radkem připravena být dokud to jen půjde. A třeba i za situace, kdy by se kn í nezachoval zrovna láskyplně a třeba „ulétl“ s nějakou mladší dívkou.

Jeho svalnatá postava a charisma jsou jistě pro ženy velkým lákadlem a jistě se mu nejednou stala, že ho zkoušela nějaká dívka svést.

Na Lucii je sice patrné, že věk může být pro ženu jen číslem a když se cítí dobře, ze stárnutí si nemusí dělat těžkou hlavu. Ani to jí ale samozřejmě nezaručí, že právě Radek bude tím, s kým stráví dalších mnoho let.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...