Láskou jenom září! Jak to snáší syn?

Krásná Michaela Kuklová (51) je v poslední době šťastná. Podle všeho je v tom chlap, s nímž je přibližně od dubna. Jak to přijal její malý syn Roman (10)? A nebude na mámina partnera žárlit?

Láska jako trám?

Také vás může zajímat ...

Není to zase tak dávno, co Kuklová prohlašovala, že žádného chlapa nechce ani vidět. Po několika nevydařených vztazích se rozhodla, že se lásky vzdá. Věnovala se hlavně synovi Romanovi, jemuž dávala veškerou lásku. „Syn je pro mě prioritou. Chodíme spolu na kolo, bowling, lézt, na procházky s pejsky, na bobovou dráhu a vídáme se s kamarády,“ prohlašovala ještě loni herečka.

To už ale nyní neplatí. Míša má svého partnera Josefa Wittnera (39).

Po dlouhé odmlce je zamilovaná jako nikdy a svou lásku se všude chlubí.

Jak dlouho jí to vydrží tentokrát?

S podnikatelem a obchodním ředitelem se Kuklová schází už nějaký ten měsíc. A prý jsou nerozlučná dvojka. Neudělají bez sebe pomalu ani krok. Takže je Míša bezpochyby šťastná. „Nádherná jízda. Bezpečí. Můj muž. Moje láska. Moje štěstí. Osud,“ napsala pod společnou fotografii, kterou zveřejnila na Instagramu.

Je pravda, že s přítelem jí to moc sluší, a je jasné, že je do něj zamilovaná až po uši. Chtějí spolu také trávit co nejvíce času, jenže jak se s tím popere její milovaný syn?

Navíc Wittner má z předchozího vztahu také syna – malého Pepíčka.

Zůstane na prvním místě její dítě?

Zdali se Wittner a Pepíček seznámili s Románkem, nikdo neví. Každopádně by se chlapci spolu mohli kamarádit, což by jejich rodiče určitě potěšilo. Nebo mezi sebou budou soutěžit a navzájem se pošťuchovat? Těžko říct.Jisté ale je, že malý Roman už nebude maminkou tolik obletovaný. Ještě aby tak začal na jejího partnera žárlit. Stát se to klidně může. „Musím říct, že jsem teď hodně šťastná.

Moje štěstí nezávisí na tom, jestli zrovna chlapa mám, nebo nemám,“ svěřila se herečka.Tvrdí však, že syn pro ni i nadále zůstává prioritou a její přítel Pepa to chápe. K ničemu ji prý nenutí a určitě chce, aby to mezi nimi tak zůstalo.

Snad Míše její vztah dlouho vydrží.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...