Lásku ke kolouškovi už nechce tajit

Nedávno jsme vás informovali o tom, že k sobě mají blízko zpěvačka Dara Rolins (47) a rapper Daliborem „Dalyb“ Štofan (26). „Nejsme spolu, ale i kdybychom byli, tak je to moje soukromí,“ snažil se mlžit, ovšem také prozradil, že je Dara skvělou ženou, se kterou si rozumí v mnoha ohledech. Nový pár?

Jenže podle informací z jejího okolí se už blíží chvíle, kdy rapper s populární slovenskou hudebnicí vyhlásí do světa, že jsou párem a přestanou svou lásku skrývat. A vlastně tomu nahrává i chování Dary na sociálních sítích. „Hello, mám sa pretty, seznámíme se, já jsem Kitty,“ připsala ke společné fotce s Dalybem, kde sedí naproti sobě.

Také vás může zajímat ...

Zvláštní je, že Dalibor je dalším ze řady výrazně mladších mužů, se kterými je Daře minimálně dobře. S mladíky si rozumí Krátce po rozchodu s Patrikem „Rytmusem“ Vrbovským (43) se totiž mohutně spekulovalo o tom, že má něco mít s modelem Davidem Meszárošem (31). Těžko tak říct, jestli mladší muže pouze přitahuje, a nebo se s nimi ráda aktivně seznamuje.

Není ale žádným tajemstvím, že Dara vypadá minimálně o 10 let mladší, drží se ve skvělé formě a hodně se o sebe stará. A patrně tak to samé vyžaduje i od svého potenciálního protějšku. Nechce nic uspěchat Nešla ale „po hlavě“ do nového vztahu, jako to udělal její expartner Rytmus.

Ten už si dokonce svou novou partnerku Jasminu Alagič (30) stihl nejen vzít za manželku, ale dokonce s ní přivést na svět syna Sanela (8 měsíců).

Navíc prý nechtějí zůstat u jednoho dítěte a není tak vyloučeno, že se v dohledné době začnou snažit o dalšího společného potomka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...