Lásku mu vzala nemoc

Nečekal, že by se tato krutá událost mohla opakovat. Herec Ladislav Frej (78) je zdrcený, protože jeho snoubenka Gábina (†56) prohrála svůj boj s rakovinou slinivky.

Je to už podruhé, co herci zákeřná nemoc vzala životní lásku. V minulosti totiž zemřela na rakovinu plic i jeho manželka Věra Galatíková (†69) a on si tehdy říkal, že nic horšího už se mu v životě stát nemůže.

Také vás může zajímat ...

Měli přichystanou svatbu

Gábina byla po náročné operaci, kdy jí celou slinivku vyndali. Vypadalo to dobře, a tak se snoubenci mohli konečně pustit do příprav na svatbu.

Už měli vybrané prstýnky, místo, hudbu, svatební šaty a i svatební oblek. Pak ale náhle Gábině vyšly špatné výsledky na vyšetření a svatba se musela odložit.

Už v tu chvíli bylo všem jasné, že s jejím zdravotním stavem něco není v pořádku. Pár dní nato Frejova snoubenka zemřela.

Oporou mu jsou rodina a přátelé

V těchto těžkých časech se Ladislav opírá především o svou dceru Kristýnu Frejovou (48) a také o své blízké kamarády z branže, jako je například Jiřina Bohdalová (89).

„Znali jsme se. Každého zesnulého života mi je líto a Láďa má opravdu smůlu. Je to pro mě bolestivé. Moje dcera Simona s ním zkouší novou hru, takže se jí to bude dotýkat také,“ pronesla herečka.

Frej je za všechny slova lítosti vděčný, ale i tak ví, že se bude muset se ztrátou snoubenky vypořádat jen on sám. Snad se mu brzy uleví.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...