Lásku může rozdávat

Pár tvoří už téměř dvacet let, ale pořád vypadají jako zamilovaní puberťáci, kteří spolu randí týden. Herec Jan Dolanský (42) a jeho žena Lenka Vlasáková (48) se měli přednedávnem tajně vzít.

Všechno se jim podařilo dokonale utajit a svatba se nejspíš konala jen v úzkém rodinném kruhu. Nedávno se novomanželé ukázali na premiéře filmu Štěstí je krásná věc a při pohledu na ně z nich láska přímo srší.

Také vás může zajímat ...

Neustále se drží za ruce, objímají se a oddávají se polibkům. Nejspíš si užívají krásné líbánky a svatba jim očividně prospěla. Dlouhou dobu o manželském svazku přitom mluvili jako jen o „kusu papíru“.

Přece jen je z něj ženatý muž

Neměli na ni údajně čas ani peníze a vůbec ji prý neřešili. Teď ale možná sami poznali, jak moc silné pouto to je, a ještě víc je to spojilo. Některé ostatní známé celebrity by jim mohli jejich vztah závidět a také se manželé nevyhnuli spoustě pohledů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama