Laufer v slzách! Manželce selhávají játra i ledviny!

Ještě před pár dny byly naděje na uzdravení ženy zpěváka a herce Josefa Laufera (77) sice malé, ale určitá naděje na záchranu jeho ženy určitě existovala. Dnes je ale všechno jinak.

Manželce Ireně Greifové (77) začaly poté, co si prošla syndromem toxického šoku, selhávat ledviny, játra a dokonce upadá do bezvědomí. Už celkem tři měsíce bojuje na anesteziologicko-resuscitačním oddělení oddělení.

Po Lauferovi ovšem není vidu ani slechu, uzavřel se před celým světem ve svém pražském bytě. „Je to strašná nemoc, přežije ji deset procent lidé. Dokážete si tedy představit, jak mi je,“ promluvil o situaci své manželky herec ještě v době, kdy s médii komunikoval. Jeho manželka je už sice odpojená od přístrojů, ale na ARO stále leží a její zdravotní stav prý není o nic lepší než před pár týdny.

Ovšem ani horší.

Také vás může zajímat ...

Lauferovi nezbývá než doufat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...