Léčba pomocí minerálů

Moře si nemusíte užívat jen v létě. Sílu z jeho minerálů čerpejte i v zimě. V čem ji objevíte?

Už dávno se ví, že moře a mořský vzduch je dokonalá léčebná kombinace. Mořská voda totiž obsahuje velké množství minerálů a stopových prvků, jako je například sodík, draslík, jód, brom, vápník, hořčík či železo.

Také vás může zajímat ...

Na rány i infekce

Její léčivé účinky znali již staří Egypťané, kteří ji používali k hojení otevřených ran. Mořská voda působí na otevřenou ránu antibakteriálně, čímž brání vzniku infekce. Minerály a stopové prvky v ní obsažené také důkladně vyživují pokožku, urychlují látkovou výměnu a zlepšují krevní oběh.

Účinky ocení i lidé s chronickými kožními nemocemi, jako je lupénka, atopický ekzém, nebo akné. Skvělé je, že ji najdete v mnoha produktech jako jsou peelingy nebo nosní kapky.

Dopřejte si léčivý zábal

Zdraví prospěšné látky můžete získat také z mořského bahna.

Je plné hořčíku a vápníku. Udělejte si z něho například zábal zmírňují svalové napětí a bolesti kloubů. Zároveň zjemňuje a čistí pokožku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama