Léčí krizi románkem?

S partnerem žije už několik let. Jejich vztah ale není věčně zalitý sluncem. Dala snad zpěvačka MONIKA ABSOLONOVÁ (43) přednost jinému?

S Tomášem Hornou (39) žije Monika Absolonová (43) už víc než šest let. Před pár lety se jim narodil syn Tadeáš (4), o tři roky později přibyl ještě malý Matouš (1,5).

Také vás může zajímat ...

S mateřstvím dlouho otálela, nemohla totiž najít toho pravého, se kterým by rodinu mohla založit. Po nevydařeném manželství s hokejistou Václavem Eiseltem (46) prožila několik méně významných vztahů.

Pak se ale zničehonic zjevil Horna, rovněž hokejista. který se momentálně živí jako kondiční trenér. A sen, po kterém celý život tak toužila, se najednou stal skutečností.

Pohádku vystřídaly problémy?

Ačkoli pro mnohé může její vztah vypadat harmonicky, realita bude nejspíš trošku někde jinde. Zpěvačka si totiž už několikrát na svého partnera veřejně postěžovala.

Před několika měsíci si na něm na sociální síti vylila zlost jen kvůli tomu, že mu nechutnala polévka, kterou mu uvařila. A nutno podotknout, že pro ostrá slova nešla daleko.

Nedávno to udělala znovu. Dokonce to bylo v den jejich výročí. „Včera to posezení s dědou se fakt nehodilo. Jsi mě vytočil. Příště si jdi spát k dědovi,“ nebrala si servítky.

Pak se mu omluvila, ale stejně to nebylo moc vhodné. Proč na Tomáše pořád tak útočí? Opravdu jí tak leze svým chováním na nervy, nebo se mu snad za něco mstí? Je totiž dost možné, že Horna dává raději přednost práci před rodinou.

Nemá čas na rodinu?

Jako trenér toho má jistě hodně a vyhradit si čas jen pro své nejbližší může být často hodně těžké. Na druhou stranu zpěvačka toho také nemá zrovna málo.

Zvlášť nyní, když už jsou zase divadla a vystoupení v plném proudu. Do toho ještě musí zvládat péči o jejich dva malé syny. Už kdysi se spekulovalo, že Tomáš dělá všechno proto, aby doma trávil co nejméně času. Ovšem kvůli svým synům překousne i Moničiny nálady.

Utíká od problémů?

Někdo by neshody a krizi řešil tím, že by si o nich s partnerem promluvil a snažil se je řešit, Monika ale už na něco takového asi nemá síly. Nebo že by úmyslně nechtěla?

Není to totiž tak dávno, co začala básnit o svém kolegovi, se kterým momentálně hraje ve hře Duety, seriálovém fešákovi Filipu Blažkovi (46)! Že by ti dva spolu něco měli?

Monika přiznala, že už s ním chtěla v minulosti několikrát spolupracovat, ale bohužel se jí to nikdy nepoštěstilo. A teď je z toho, že po jeho boku může trávit tolik času, neuvěřitelně nadšená.

Dokonce se svěřila, že si na přípravě hry dávala tolik záležet, aby vedle něj nevypadala jako blbec. Teď je jen otázka, jak to bude pokračovat dál. Blažek je sice šťastně zadaný, nikdy ale člověk nemůže vědět, co se stane v dalších dnech. A zpěvačka to jistě s muži umí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama