Léčitel mě donutil poprat se s osudem

Zákeřná nemoc na mě zaútočila bez varování. Vyhlídky lékařů nebyly optimistické. V nejhorší chvíli mi nabídla pomoc ruka neznámého člověka.

Nikdy jsem se o léčitelství nijak nezajímala a ani mu moc nevěřila,dokud jsem na vlastní kůži nepoznala, co dokáže ruka léčitele. Svým příběhem bych chtěla dát jiskřičku naděje těm, kdo trpí nemocí jako já – rakovinou. Až do chvíle, než nemoc udeřila, jsem žila uspěchaným životem, jakým dnes žijí tisíce lidí. Děti, domácnost, celkem náročné zaměstnání, manžel podnikatel.

Také vás může zajímat ...

Nemoci, jako je chřipka, jsem přecházela. Netušila jsem však, jak strašlivě se takový způsob života odrazí na mém zdraví. Nemohla jsem uvěřit Tehdy jsem náhodou zaběhla ke svému lékaři, a ten mi nechal, když už jsem tam byla, udělat pro kontrolu nějaká běžná vyšetření.

Naprosto jsem nechápala důvod, proč po nich nařídil mou okamžitou hospitalizaci.

Cítila jsem se zdravá.

Během dvou měsíců jsem se podrobila různým vyšetřením, vystřídala jsem pobyt na dvou klinikách, abych se nakonec dozvěděla, že mám zhoubný nádor ve stádiu, kdy ho již nelze operovat. Byl to šok pro mě, pro rodinu, přátele. Před nástupem do další nemocnice mi známá doporučila návštěvu léčitele, ke kterému sama chodila a několikrát ji pomohl.

Chytla jsem se stébla Zazvonila jsem u jeho dveří a čekala, co bude. Otevřel mi sympatický pán, který okamžitě poznal, že mám strach. Uklidnil mě, že se nemám čeho bát, a než jsme vyšli do druhého patra, určil celou mou diagnózu. A okamžitě začal s působením své energie. V místě nádoru jsem cítila pod jeho rukou příjemné teplo. Dokázal odhadnout i velikost nádoru.

Po hodinovém působení a rozhovoru jsem se cítila dobře. Léčitel mi dal naději, že nádor zlikviduje a léčbu spolu zvládneme. Podpořil mou psychiku a připravil mě na to, že po léčbě cytostatiky mi moc skvěle nebude, vypadají mi vlasy, ale že bude všechno zase dobré.

Byla jsem odhodlaná vše vydržet a s nemocí se poprat.

Nasadil drsnou dietu

V nemocnici jsem strávila necelé dva týdny, léčbu jsem snášela dobře s vírou ve slova léčitele. Když mě propustili a předali do ambulantní péče, mé první kroky vedly k němu. Po jeho působení jsem se opět cítila mnohem lépe a sama na sobě začala pracovat přesně podle jeho rad.

Na jeho doporučení jsem pila bylinkové čaje, zeleninové šťávy, dopřávala si obrovského množství ovoce a zeleniny, vynechala jsem maso. Každý den jsem si dávala na místo nádoru obklady ze švédských kapek. Hodně jsem četla, spala, relaxovala a chodila na procházky do přírody. Lékař se mi vysmál Před podáváním druhé dávky cytostatik jsem opět navštívila léčitele.

Když jsme se loučili, tak mi s úsměvem řekl, že jsem zdravá. V místě, kde byl nádor, jsem již žádné teplo z jeho rukou necítila. Jeho slova vzápětí potvrdilo rentgenové vyšetření. Stále jsem pod kontrolou lékař a s léčitelem jsem také v kontaktu. Je úžasné, že všechny jeho poznatky lékař vždy následně potvrdí. Lékař zatím o mých návštěvách léčitele neví.

Při pokusu o sdělení tohoto faktu jsem se nesetkala z jeho strany zatím s kladnou odezvou. Vím však o případech, kdy lékař i léčitel spolupracují.

A TO JE DOBŘE!

Kamila (61), Praha .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...