Léčivá houba na bílé zuby a zdravé nehty

Tato křehká houbička bývá označována jako Pýthie. Požírá nebezpečné organismy v ústech, na nohou a rukou. Tím čistí náš organismus.

Houba Pýthie je malá svým vzrůstem, ale velká svými činy. Velmi významně urychluje hojení ran.Její účinky jsou sice známé už několik let, ale zatím se využívala pouze v kosmetice. Podle lékařů je tato houba velkou nadějí pro pacienty, u kterých nezabírá léčba bércových vředů. Ránu významně čistí.Skvělé výsledky má také u lupénky. Jedinečnost této houby je v jejím způsobu života.

Také vás může zajímat ...

Specializuje se na požírání ostatních mikroskopických hub, a to tak dokonale, že ji už nic jiného nezajímá. Požírá je, a nemá dost, dokud je všechny nesní.Pýthie současně produkuje ohromné množství různých fermentů a enzymů, které jí slouží k usnadnění proniknutí do buněk, které napadne.

Houba není toxická ani alergizující, má mírné protizánětlivé účinky a působí zástavu růstu celé řady patogenních mikroorganismů.

Může ji každý?

Je to úspěšný přípravek pro péči o nehty, které trápí plísně. Pythie nenapadá lidský organismus. Živí se plísněmi, a jakmile „nemá co jíst“, odumírá a odrůstá s nehtem.Nemá žádné vedlejší účinky. Přípravky z této houby mohou používat i diabetici nebo osoby s narušenou imunitou.

Chytrá houba se při aplikaci dostane pod nehet bez nutnosti jeho pilování, leptání či strhávání.Proniká do buněk plísní a rychle z nich vysává živiny. I u totálně zničených nehtů tak díky ní dochází postupně ke zlepšení stavu. Touto houbou se můžeme hrdě pyšnit. Jsou to totiž Češi, kdo její úžasné účinky objevili.Na našem trhu je běžně k dispozici a je cenově velmi dostupná..

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...