Léčivé kameny umí dělat divy

Říká se, že kámen by si měl správně vybrat vás! Jak tomu rozumět? Když si z množství kamenů vyberete ten, který vás upoutá už jen svým vzhledem, a položíte ho do své dlaně, můžete často pocítit zvláštní pnutí. Cítíte, jak se k vaší dlani silně přimyká nebo ji hřeje? Už jen tím vám předává poslání, že účinky, kterými oplývá, vám schází.

Jak je očistit a nabít energií?

Také vás může zajímat ...

Než ale jejich sílu začnete využívat, ať už k léčení nebo ochraně, je potřeba je nejprve očistit a nabít žádoucí energií pro co nejlepší účinek. Proveďte proto jejich očistu pod tekoucí vodou a poté je nechte oschnout na slunci nebo je vystavte měsíčnímu svitu. Vůbec nejblahodárněji pak na jejich nabití působí mořská voda.

Protože ji ale nemáme vždy k dispozici, jako druhý způsob vám dobře poslouží i kalíšek s obyčejnou vodou, do které nasypete sůl.

Kameny a jejich účinky

Karneol je čistě ženský kámen, který svou nositelku činí vyrovnanou a umírněnou za všech situací. Tygří oko je žádáné těmi, kteří potřebují do života přinést stabilitu. Jako jediný ze všech kamenů dokonce dokáže zastavit i zlou kletbu. Rubín zase odstraňuje nejistotu a činí majitele více rozhodným.

Měli by ho tedy vlastnit ti jednici, kteří nevědí kudy kam.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...