Léčivé konopí

Není konopí jako konopí, ale pokud je řeč o tom léčivém, můžete si být jisti, že vám skutečně pomůže, například při roztroušené skleróze nebo při křečích.

Už za dob starých Egypťanů a Římanů se o konopí mluvilo jako o zázračném léku, který funguje téměř na všechno. A platí to dodnes. Na co všechno se používá konopí dnes? Poznejte jeho sílu a nebojte se ho používat. Výrobky seženete v každé lékárně i v obchodech s bio kosmetikou a dalšími produkty.

Také vás může zajímat ...

Na co se používá?

Konopný sirup nebo sušené lístky na čaj se mohou konzumovat pravidelně každý den nebo když pociťujete větší i menší bolest. Uleví se vám bez toho, aniž byste do sebe dostávala nějakou chemii.

Nejlépe účinkuje konopný olej CBD. Tato látka má totiž protizánětlivé, antioxidační a analgetické účinky, proto skvěle působí proti křečím, snižuje krevní tlak, a dokonce chrání i nervovou soustavu. Pomáhá i pacientům s rakovinou, roztroušenou sklerózou a Alzheimerovou nebo Parkinsonovou chorobou.

Krásná díky oleji

Konopný olej je zas skvělým pomocníkem pro vaši krásu. Udržuje pleť vláčnou a hladkou, navíc brání předčasné tvorbě vrásek a chrání pokožku před silným slunečním zářením.

I vlasy po něm budete mít pevné a lesklé. Zbaví vás i nepříjemných lupů. A co třeba taková masáž konopným olejem?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...