Ledový čaj s kultovní plachetnicí

Pokud jste ještě neochutnali Božkov Černý, tak nastává ideální čas vyzkoušet ho rovnou v míchaném drinku, jehož příprava je absolutně elementární. Není potřeba být zkušený barnam, stačí jen kreativita. Využijte například síly černého čaje a „božanského“ nápadu, která spolehlivě rozčísne šedivé pošmourno dnešních dní.

Také vás může zajímat ...

Suroviny:
4 cl Božkov Černý
Černý čaj
Citróny pro dekoraci (případně jiné citrusy)
Led

Postup:
Do vysoké sklenice nasypejte led. Zalijte 4 cl z láhve Božkov Černý a dolijte zchlazeným černým čajem. Následně dobře promíchejte. Do sklenice vsuňte několik plátků citronu, ale třeba i pomeranče či grepu. Zajímavé je ozvláštnit koktejl i citrónem sušeným. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...