Legenda teď míří do seriálu! Kde ji uvidíte?

Překvapení nachystala televize Prima svým fanouškům. Producentům nového seriálu Sestřičky Modrý kód, který začala natáčet jako pokračování původního Modrého kódu, se totiž podařilo získat k účinkování herečku Danielu Kolářovou (73).

Také vás může zajímat ...

Hvězda filmů Léto s kovbojem či Noc na Karlštejně se už pochlubila veřejnosti. Přitom se Daniela seriálům roky vyhýbala. Nechtěla prý pracovat od rána do večera a být zaškatulkovaná v rámci jedné postavy. Nabídku role v chystaném nemocničním seriálu ale kupodivu vzala.

Chybí jí snad po odchodu z divadla peníze? „Nechala jsem se přemluvit do role babičky zdravotního ,bratra‘ Lukáše. Jsou to rozdělené cykly, takže to léto mám rozsekané na nudle,“ řekla Kolářová, která bude hrát bývalou majorku a cvičitelku jógy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...