Legendu obvinili z krádeže písničky!

Nevěří vlastním uším! Pěvecká ikona Marta Kubišová (76) byla před časem obviněna z toho, že jednu ze svých nejoblíbenějších písní zpívá nelegálně a práva k ní nikdy neměla! S tímto tvrzením totiž přišel v jednom ze svých rozhovorů Roman Ondráček (52), který vystupoval se svým kolegou ve dvojici Těžkej Pokondr.

Podle něho Marta svou písničku Hej Jode ukradla a řádně za ni nezaplatila, zatímco peníze za hraní v rádiích dostává! „V tom šedesátém osmém roce to Supraphon skutečně zaplatil, to vím jistě. Jinak by to nemohlo jít na desku,“ řekla zpěvačka a více se k tomu nechce vyjadřovat. Má Ondráček skutečně pravdu, nebo už neví, jak by se zviditelnil?

Také vás může zajímat ...

V poslední době se totiž začal veřejně navážet do takových osobností, jakými jsou třeba moderátor Libor Bouček (38), ikona showbyznysu Leoš Mareš (42) či bavič Karel Šíp (73)! I tito kolegové mu leží v žaludku. K Ondráčkovu jednání se odmítají vyjádřit.

Spekuluje se, že se ze strany muzikanta jedná o snahu se opět v branži zviditelnit!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...