Lejla Abbasová: Děti psychicky nezvládá

Lejla je šťastná za pomoc maminky a sestry

Jak se zdá, moderátorka Lejla Abbasová (38) už neoplývá takovým nadšením z mateřtví, jako když měla „pouhé“ dvě ratolesti. Syna ze vztahu se zpěvákem Michaelem Kocábem (64), Davida a dceru Iman, kterou má s tureckým podnikatelem Volkanem Kaynakem.

Dvojčátka Teo a Ben, která se narodila letos v létě, jí ještě spolu s roční dcerkou Iman teď dávají pořádně zabrat. Lejla neví, co dřív! „Základní věci stíhám, jinak ne. Roční dítě všichni řeší samostatně a já mám k tomu ještě dvojčata, která když kojím, tak nemám volné ruce,“ uvedla jeden z mnoha problémů, kterým musí s dvojčaty čelit.

Také vás může zajímat ...

Necelé tři měsíce po porodu to dašlo tak daleko, že musela utéct na hotel! Pozvala si paní, která jí měla s dětmi alespoň pomoci. Lejla to ale ani tak nevydržela a musela utéct na hotel, jinak by jí nejspíš trefil šlak.

„Tři čtvrtě hodiny jsme spolu běhaly jen kolem dětí a snažily se je uklidnit. Nakonec jsem se zmohla na – promiňte, chápu vás a na shledanou!“ popsala s tím, že odjela na hotel, kde se hodlala konečně vyspat.

Právě nedostatek spánku je prý to, co jí nejvíce chybí. „Psala jsem jim, jestli můžu přijít už ráno, abych se po dopoledních procedurách mohla jenom převalovat v posteli,“ dodala. Před svými dětmi ale neuteče.

Druhý den už musela zase dělat vzornou mámu. To, co si naložila na svá bedra, Lejla holt bude muset zvládnout..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama