Lejla Abbasová: Na dně z karantény. Čtyři děti na krku

V dnešní době člověka vyčerpává, i když se stará jen o rybičky v akváriu nebo o fretku, a Lejla Abbasová pečuje o čtyři čilé dětičky.

Zlý sen – tak nazývá dobu koronavirovou. Život v nouzovém stavu čtyřnásobnou maminku naprosto vyčerpal. Když probíhala první vlna, vrátila se z Keni s Davidem (8), kterého má s Michaelem Kocábem (66), rovnou do nouzového stavu.

Také vás může zajímat ...

„Šli jsme rovnou na tři týdny do karantény, do online výuky a nevědomí, co se bude dít. Byl to fakt masakr, David protestoval a byl nepříjemný,“ vzpomíná. V druhé vlně onemocněla dcera Iman (3).

Ve školce se nakazila spálou a mononukleózou. Stonala šest týdnů. Zle nese pandemii i Lejlin turecký partner, který byl dřív stále na cestách a nyní sedí doma.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama