Lejla Abbasová: Proboha! Bude rodit v chatrči?

Čtyři měsíce po porodu dcery Imám (1) přišla moderátorka Lejla Abbasová (38) opět do jiného stavu. Tentokrát čeká pro změnu hned dvojčata. A protože má africké předky, koketovala s myšlenkou, že bude rodit v masajské vesnici, kam už léta jezdí.

Tvrdila, že porodit v masajské chýši hravě zvládne, ale její okolí tajilo dech hrůzou. Kdyby se alespoň jednalo o jedno miminko, ale dvojčata?! Naštěstí si totéž myslel i Abbasové turecký partner a udělal zřejmě všechno na světe pro to, aby čokoládové krásce tento úmysl rozmluvil.

Také vás může zajímat ...

V případě dvojčat by to byl skutečně hazard, nezodpovědná sázka do loterie. A tak Češka s africkými kořeny nakonec nerada připustila, že musí zvítězit zdravý rozum, což se nakonec i stalo. Miminka přijdou na svět v Česku a partner bude u porodu.

No tak sláva! Kromě toho Lejla, která má ještě syna Davida (6) s Michalem Kocábem (63), začíná uvažovat o svatbě. „Chtěla bych ten papír,“ řekla. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...