Lejla Abbasová: Užívá si milostný trojúhelník?

Vypadá to, že se rozhodla žít ve třech! Bude jim to ale klapat?

S manželkou Volkana jsou prý dobré kamarádky

Jednoduché vztahy zřejmě nebudou nic pro snědou krásku LEJLU ABBASOVOU (37). Zdá se totiž, jako by se vyžívala v komplikovaných románcích se zadanými muži. Tentokrát je ale její vztah zamotaný ještě víc, než když si začala s MICHAELEM KOCÁBEM (62).

Že by se ze svých vztahových kotrmelců Lejla Abbasová poučila, se rozhodně říct nedá. Když si před lety začala s Michaelem Kocábem a následně si s ním pořídila syna DAVIDA (6), dcera muzikanta NATÁLIE (33) ji označila za zlatokopku a příživnici. Dlouho jí nemohla přijít na jméno a vyčítala jí, že rozvrátila jejímu otci manželství.

A bohužel ani nyní si podle všeho nevybrala exotická moderátorka toho nejlepšího partnera. Na mnohé to působí tak, že Abbasová za čala cítit, jak jí tikají biologické hodiny a bylo jí celkem jedno, kdo se stane otcem jejího druhého dítěte. Jestli je to pravda nebo ne, to si rozhodně nedovolujeme soudit.

V každém případě tomu řada faktorů opovážlivě nasvědčuje.

Také vás může zajímat ...
Nyní už má jeho dcera o Lejle lepší mínění.
Nyní už má jeho dcera o Lejle lepší mínění.

Tvrdí, že se rozvedou

Bohatého tureckého podnikatele VOLKANA KAJNAKA zná prý už nějakých osm nebo devět let a podle svých slov se s ním dala dohromady v době, kdy se už dávno rozešel se svou ženou EVOU. K rozvodu ale nikdy nedošlo nejen kvůli dětem, které spolu pár má, ale také kvůli tomu, že manželé společně založili firmu a dělení majetku by bylo zbytečně složité.

Lejla Abbasová ale zarytě dál tvrdí, že se manželé určitě rozvedou, že jí to měl Turek slíbit.

Volkan Kajnak
Nemá to v plánu

Podle našich informací se ale Volkan opravdu k podobnému kroku nechystá. A navíc se nám podařilo zjistit, že Evu těhotenství Lejly velmi zaskočilo, zatímco moderátorka uvedla, že dítě bylo z obou stran plánované. Vypadá to, že nikdo nemá pořádně vlastně jasno v tom, co přinese budoucnost. Kajnak podle všeho manželku neopustí, o Lejlu a její nenarozené dítě ale prý stojí.

A aby toho nebylo málo, z podváděné manželky a milenky se staly přítelkyně. „Naše vztahy jsou úplně v pohodě. Eva mi dokonce hlídala Davouše,“ nechala se slyšet Abbasová, kterou podle všeho čeká rodinná idylka ve třech.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...