Lenka Filipová: Kvůli čemu ji matka urazila?

Zčeho měla v mládí největší trauma? Lenka Filipová (64) nedávno přiznala, co jí jako puberťačku nejvíc trápilo. Když žila v Paříži, žila v domě, kde dole byla pekárna. Denně byla zvyklá chodit si pro čerstvé pečivo a koláče. Během půl roku tak údajně přibrala neuvěřitelných osmnáct kilo! A lidé kolem ní se jí prý začali smát.

Nešťastná láska

Také vás může zajímat ...

Dokonce měla vyhlédnutého i kluka, který se jí tou dobou líbil nejvíc ze všech. A prý se líbila i ona jemu. Jenže pak se pár týdnů neviděli a když se setkali znovu, onen vyvolený byl naprosto v šoku. Změnila se k nepoznání! To byl první signál, že by se svou postavou měla něco začít dělat.

Poslední kapkou však pro ni bylo to, když jí vlastní matka oznámila, že vypadá jako zrůdička.

Prý se z ní stala zrůdička! Kvůli čemu?

Celé dny probrečela, odmítala jíst a údajně vůbec nechtěla vycházet z domu. Tak moc z toho byla špatná. Ale poté, co začala držet dietu a během pár měsíců zase shodila, se všechno dalo zase dopořádku. Ale její vyvolený prý už stejně zájem neměl.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama