Lenka Filipová: Nečekaně ji opustil manžel

Na loňský rok se zpěvačka Lenka Filipová (63) bude snažit co nejrychleji zapomenout. Nejen, že ji potrápila závažná nemoc, ale vyšlo najevo, že ji opustil její manžel Boris Drbal (65). Těžké období ustála jen díky své dceři Lenny (23).

Počátkem roku 2017 se Lenka Filipová (63) stáhla do ústraní. Po 34 letech od ní odešel manžel, architekt Boris Drbal (65). Následně ji postihlo selhání imunitního systému . Zpěvačka si velmi střeží soukromí, a tak vyšla pravda o rozluce s manželem až teď.

Také vás může zajímat ...

„Je to už delší čas, co se to stalo, a nerada bych to veřejně rozebírala. Mohu jen potvrdit, že jsem po rozchodu,“ prozradila Lenka. Byla to pro ni velká rána, protože prý problémům ve vztahu nic nenasvědčovalo.

Smutek a stres se podepsal na jejím zdraví. Bohužel s nemocí bojovala bez muže po svém boku a velkou roli v jejím uzdravení sehrála dcera Lenny (23). „Vždy jsme byly s mámou silná dvojka, vždy jsem ji obdivovala, jaká je bojovnice,“ prohlásila.

Filipová se pomalu vrací na pódia, ale stále se musí šetřit. Také odložila paruku, kterou doposud nosila a ukázala se v krátkém sestřihu..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...