Lenka Filipová promluvila o své vážné nemoci

Před pár dny zpěvačka Lenka Filipová (63) vystrašila své fanoušky i blízké. Oznámila, že na několik měsíců končí se zpíváním. „Je to kvůli zdravotním problémům,“ odůvodnila. Zpěvačka je známá tím, že si velmi chrání své soukromí, proto nechtěla ke svým potížím prozradit víc.

Nejspíš měla úmluvu i s dcerou, zpěvačkou Lenny (22), která i přes naléhavé vyptávání médií neprozradila ani slovo. Jenomže to Filipová nedomyslela. Lidé o ni měli strach, pochopitelně chtěli vědět, jak na tom je a co jí vlastně je.

A tak se začaly šířit různé fámy a spekulace, které si lidé domýšleli. Jde snad o nějakou zhoubnou chorobu? Proč dělá takové tajnosti? Proto se Filipová konečně rozhodla kápnout božskou a vysvětlila, co přesně ji trápí.

„Cítím, že vysvětlení vám dlužím, a proto bych vám chtěla říct, že šlo o vážné selhání imunity,“ sdělila na svém facebookovém profilu s tím, že to nejhorší léčení už má zasebou a nyní se zotavuje a pomalu se připravuje na další sezonu.

Také vás může zajímat ...

Všichni si tak mohou oddechnout, že je vše na dobré cestě a Filipová bude snad brzy zase úplně v pořádku..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...