Lenka Holas Kořínková: Svou kariéru upřímně nenávidí

Autorka knih o dělené stravě, Lenka Holas Kořínková (61), začínala kariéru po boku hereckých legend a mnozí její kolegové ji takový start upřímně záviděli. Přesto, že Holky z porcelánu patří mezi nejoblíbenější české filmy, Kořínkové naskakuje už jen při vyslovení názvu snímku husí kůže.

Je na něj prý alergická a nechápe, jak se něco tak infantilního může lidem líbit. Na natáčení by nejraději zapomněla a stejně tak i na svou filmovou kariéru. „Bylo to divné období, které mě většinou nebavilo a neoslovovalo,“ šokuje a dodává, že hrála jen pro peníze. Na fanoušcích jí asi vůbec nezáleží.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...