Lenka Holas Kořínková: Svou kariéru upřímně nenávidí

Autorka knih o dělené stravě, Lenka Holas Kořínková (61), začínala kariéru po boku hereckých legend a mnozí její kolegové ji takový start upřímně záviděli. Přesto, že Holky z porcelánu patří mezi nejoblíbenější české filmy, Kořínkové naskakuje už jen při vyslovení názvu snímku husí kůže.

Také vás může zajímat ...

Je na něj prý alergická a nechápe, jak se něco tak infantilního může lidem líbit. Na natáčení by nejraději zapomněla a stejně tak i na svou filmovou kariéru. „Bylo to divné období, které mě většinou nebavilo a neoslovovalo,“ šokuje a dodává, že hrála jen pro peníze. Na fanoušcích jí asi vůbec nezáleží.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...