Lenka Kořínková: Pít alkohol ji baví

Oslavila už šedesáté narozeniny, a tak se ohlíží za uplynulým životem. Tvrdí, že herectví ji příliš nebavilo, zajímala ji hudba. Přitom to bývala jedna z nejatraktivnějších českých hereček, byla hvězdou filmů Holky z porcelánu, Léto s kovbojem, série filmových Básníků a mnoha dalších.

Ve své době šla Lenka Kořínková (60) z role do role. Poté jako by svým talentem pohrdla, a po návratu z australské emigrace psala knihy o takzvaných kytičkových a zvířátkových dietách. Kariéru pověsila na hřebík.

Žije svobodomyslně. Nemá ani trvalé bydliště. Kdysi se opila, spadla do příkopu a byla při tom vyfotografovaná. Dnes to komentuje slovy: „Já si můžu chlastat jak chci, a co je komu do toho? To je moje věc.

Také vás může zajímat ...

„.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...