Lenka Kořínová: Alergická na zašlou slávu

Svou kariéru začínala LENKA KOŘÍNKOVÁ (61) po boku takové hvězdy, jako byla MÍLA MYSLÍKOVÁ (†71), v rozverné komedii Holky z porcelánu, což by jí mohl kdekdo závidět. Bývalá herečka, pozdější lektorka angličtiny a současná stylistka to ale vidí jinak. Na svou nejslavnější roli v Holkách porcelánu je dokonce alergická a film doslova nenávidí!

„Nechápu, jak se může něco tak infantilního lidem líbit. Pořád dokola,“ stěžuje si Kořínková.

Bývalá herečka dnes na svou filmovou kariéru nevzpomíná v dobrém a považuje to za podivné období.

Před kamerou trpěla

Také vás může zajímat ...

„Dělala jsem to čistě jako džob a docela u toho trpěla. Role, do nichž jsem byla obsazována, mě nebavily,“ tvrdí Lenka, která si zahrála i v hitech jako Léto s kovbojem nebo Já bych se tak ráda vdávala a po svém návratu z emigrace v Austrálii napsala úspěšné kuchařky o dělené stravě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...