Lenka Krobotová: Statečný boj s nemocí

S nevyléčitelnou kožní nemocí se potýká sympatická herečka Lenka Krobotová (39), která v současné době hraje v seriálu Ohnivý kuře hostinskou Manku. Choroba se jmenuje vitiligo.

Jedná se o bílé skvrny nepravidelných tvarů, které se tvoří v důsledku ztráty pigmentace. Zatímco doposud měla skvrny jenom v oblasti třísel a podpaždí, nyní se bohužel objevily i v obličeji. Každá jiná by fňukala, Lenka Krobotová projevuje obdivuhodnou statečnost.

Prohlásila, že kdyby byli všichni lidé stejní, byla by to nuda. Tvrdí, že se ani trochu nestydí za to, že nemá všude stejnou kůži, ba naopak. Je ráda, že je jiná, originální. Tak to tedy klobouk dolů za nevšední přístup k velice nepříjemnému onemocnění!.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...