Lenka Vlasáková a Jan Dolanský: Odmítá si ji vzít za ženu. Co je špatně?

Léta tvořili dokonalý pár.

Herecký pár LENKA VLASÁKOVÁ (51) a JAN DOLANSKÝ (40) je jednou z nejstabilnějších dvojic českého showbyznysu. Jsou spolu už rovných šestnáct let, ale cestu k oltáři ještě nenašli. Co jim brání?

Odpověď je na první pohled prostá: Prý na svatbu nemají čas. Je pravda, že mají nadstandardně velkou rodinu. Vlasáková (46) má z prvního manželství dceru Sofii (22), ta ale žije v Izraeli. S Janem Dolanským (40) tak vychovává „jenom“ jejich společné potomky, Amálii (16), Maxe (13) a Johana (7).

Také vás může zajímat ...

Na svatbu nemají čas?

Oba říkají, že zvládnout rodinu, práci i relaxaci je hodně náročné a neobešli by se bez dokonalého plánování. A právě ve zmínce o odpočinku se možná skrývá háček. Pár se totiž přiznal, že když už se najde vzácná chvilka, kdy mají oba volno, zařídí si hlídání pro děti a zmizí spolu někam na romantický víkend.

Byl by snad problém v době, kdy jsou spolu sami, krůček za krůčkem začít zvolna plánovat sňatek? Herečka tvrdí, že po jednom nevydařeném manželství na vdavky nijak nezanevřela a kdyby před ní její přítel poklekl s prstýnkem, neváhala by ani sekundu.

Ale třeba je všechno trochu jinak a ve skutečnosti se ani jeden z nich do chomoutu nehrne.

Podraz na diváky

Po tom, co se Lenka Vlasáková objevila ve filmu Věčně tvá nevěrná jako cvičitelka aerobiku, začala sklízet poklony, jak má dokonale vysportované tělo. Se smíchem přiznala, že to byl klasický filmařský podvůdek – vypracované břišní svaly v detailním záběru nepatřily jí, ale profesionální sportovkyni.

A v záběru, kde cvičí na žebřinách, jí mimo kameru pomáhali dokonce dva asistenti, jeden jí podpíral zadek, druhý zvedal nohy. Diváci se na ni za to jistě zlobit nebudou, ale neměla by se své fyzičce začít přece jenom trochu věnovat? Její partner je přece jenom o šest let mladší a každá druhá dvacítka je dnes ve fitku jako doma…

Kuchyni zanedbává

Jako pohledná žena středního věku může Vlasáková všem sexy slečnám určitě konkurovat tím, jak zvládá rodinu. Ale v tom by mohl být další zádrhel, herečka se otevřeně přiznala, že její kuchařské výkony končí u špaget s kečupem.

Vaření je prý doménou jejího partnera. Ovšem jeho kuchařské umění bude zřejmě podobný případ jako vypracované břicho Vlasákové. Dolanský sice exceloval jako kuchař v seriálu Ohnivý kuře, ale zvládá hrnce a vařečky stejně bravurně (a nadšeně) i doma? Nestoupá si k plotně spíš z nouze, když už nemůže špagety ani vidět? Možná by si ho Lenka měla začít přece jenom trochu víc předcházet!

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama