Lenka Vlasáková: Kdo jí kouká na zadek?

Výstředních modelů se nebojí herečka a matka čtyř dětí Lenka Vlasáková (44). Ačkoli v soukromí se drží v oblékání spíše při zemi, v rámci natáčení se dokáže pěkně odvázat.

Až se sama diví tomu, co všechno si před kamerou dokáže vzít na sebe. Nejbláznivější bylo, když ji ve filmu U mě dobrý oblékli jako prostitutku. Vězela v síťovaných punčocháčích, na zadečku se rýsovaly vykrojené kraťásky, kromě toho si navlékla body a na hlavu nasadila blonďatou paruku.

Také vás může zajímat ...

A takhle během natáčení chodila mezi obyčejnými smrtelníky po tržišti. Okamžitě pocítila, že s ní lidé začali komunikovat jinak, a to i kolegové, kteří ji znají léta. Dívali se jí do výstřihu a pochopitelně také na zadek.

Tehdy byla nervózní. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...