Lenka Zahradnická chtěla být lékařkou

Jenže zjistila, že by ji ta práce zničila

Představitelka zdravotní sestry Jany Kočové v primáckém seriálu Modrý kód LENKA ZAHRADNICKÁ (31), která si mimo jiné zdravotní sestřičku zahrála i v seriálu Svatby v Benátkách a do třetice v Ordinaci v růžové zahradě, se tomuto povolání chtěla věnovat i v reálném životě.

„Rychle mě to naštěstí opustilo, protože na to nemám ani povahu, nedala bych to,“ svěřila se Lenka s tím, že jí to také hodně rozmlouvala maminka, která se dlouhé roky jako zdravotní sestra živí. „Maminka měla také podobné stavy jako já. Nezvládala umírání pacientů, takže nakonec skončila v ordinaci soukromého zubaře.

Tohle já bych nedala ani malinko,“ líčí Zahradnická s tím, že je proto velmi ráda, že se do role sestřičky mohla alespoň několikrát stylizovat. „Hrát si na to je krásné.

Také vás může zajímat ...

Je to splněný sen,“ netají se svým nadšením vnadná herečka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...