Leona Machálková: Chce nového chlapa

Znovu se jí zapalují lýtka

Kdysi se Artur nechal slyšet, že by pro mámu chtěl Itala.

Zpěvačka LEONA MACHÁLKOVÁ (49) si připomněla první výročí od smrti svého bývalého partnera, architekta BOŘKA ŠÍPKA (†66), s nímž má svého jediného syna ARTURA (14). Světoznámý designér loni v únoru podlehl zákeřné rakovině. „Není dne, kdy si na Bořka nevzpomenu,“ svěřila se zpěvačka. Je to podle ní i tím, že Artur vypadá, jako by svému tátovi doslova z oka vypadl.

A syn se zesnulému Šípkovi podle ní podobá i povahově. Leona zároveň přiznala, že je stále sólo. Po svém boku už by přitom ráda přivítala nějakého muže. Donedávna sice tvrdila, že na vztah ještě není připravená, ale teď přiznává, že už jí pevná mužská náruč v životě chybí. A určitě by prospěla i dospívajícímu Arturovi, který by měl mít nějaký mužský vzor.

„Slíbila jsem si, že tento rok si najdu nového chlapa,“ usmívá se. „Jsem připravená, takže doufám, že tento rok to vyjde, musí to vyjít,“ říká s tím, že by se ráda zadala ještě předtím, než oslaví jubilejní padesátku.

Také vás může zajímat ...

Tak snad na ni ten pravý už někde netrpělivě čeká!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...