Leona Machálková: Cožpak ji ti chlapi nevidí?!

Tohle je k nevysvětlení! Již řadu let se chlubí postavou, kterou jí mohou závidět i o řadu let mladší kolegyně. Zpěvačka si je dobře vědoma toho, že je stále v záviděníhodné formě, a předvedla fanouškům ukázkovou, sportem zpevněnou figuru v plavkách.

Nedávno totiž odpočívala v Mariánských Lázní, vedle pitných procedur nevynechala ani plavání v bazénech. Půvabná Machálková je stále jako laňka. Štíhlé nohy a pas pochopitelně nemá bez práce. „Samozřejmě že štíhlá a ještě k tomu pevná postava u nikoho nebývá zadarmo.

Také vás může zajímat ...

Hodně sportuji, mám ráda jógu, nepřecpávám se a navíc se fakt nezastavím,“ prozradila recept na to, jak se udržovat v kondici. Na svůj věk vypadá opravdu senzačně. Tím smutnější je, že by si klidně mohla zazpívat onu notoricky známou písničku: Svět údivem tleská, a prý že jsem, že jsem hezká, tak proč mě nikdo nemá rád?

A to začíná být čím dál větší záhadou, oříškem k nerozlousknutí.

Úspěšná hezká blondýnka plná energie a životních sil je stále sama, samotinká. Syn Artur (15) už není malý kluk, třeba by uvítal, kdyby se matka neupínala jen na něho. Jenomže muži jsou zřejmě slepí. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama